Alaçatı Otelleriİzmir

Alaçatı Koçlu Konağı

Alaçatı, mimarisi, beyaz taş yapıları ve durmaksızın esen rüzgarlarıyla tatil için gözde bir belde. Alaçatı’ da ki oteller içerisinde Koçlu Konağı’ da bu bütünlüğü ve sıcaklığı korumaya çalışan otellerden.

Koçlu Konağı Alaçatı; Koçlu Ailesi tarafından kurulan bir aile oteli olup, otelde ailenin misafirperverliklerini tatiliniz boyunca sonuna kadar hissediyorsunuz.

Otelin sahipleri daha önceleri tütüncülük daha sonra kavunculuk ve ticaretle uğraştıktan sonra bu oteli kurmaya karar vermişler.

Konağın bahçesindeki havuz kenarında yapılan otantik yer masası kahvaltısı insana çok iyi geliyor.

Otelin mimarisindeki detaylar sizi eski zamanlara götürüveriyor bir anda. Koçlu Konağı Alaçatı merkeze 5 dakikalık yürüme uzaklığında yer alıyor.
Otelin bahçesinde açık yüzme havuzu yer almakta. Geniş ve nostalji kokan odaları mermer zeminlerle ve antika eşyalarla döşenmiş.
Ayrıca balkonlarındaki manzara gayet güzel. Klimalı odalarda ücretsiz wireless internet bağlantısı, mini bar ve uydu alıcısı mevcut.
Aya Yorgi Koyu, Koçlu Konağı’na sadece 10 km mesafede. Konakta, resepsiyona 24 saat ulaşabiliyorsunuz ve ücretsiz özel otoparkı mevcut.
Koçlu Konağı’ nın konaklama fiyatları günümüz fiyatlarına ve kalitesine göre oldukça makul durumda.
Koçlu Konağı İletişim ve Rezervasyon
Adres:
Yenimecidiye Mahallesi İnönü Bulvarı No:10 Alaçatı / İZMİR
Tel : (0232) 716 06 99
E-mail : info@koclukonagi.com
Web Sitesi: www.koclukonagi.com
0 0 votes
Puan ver
Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x