Marmaris OtelleriMuğla

Intermar Hotel Marmaris

Yepyeni restoresiyle tekrardan hizmete giren Intermar Hotel Marmaris, sizlere harika konforlu ve rahat bir tatil sunuyor.

Marmaris merkezde bulunan hotel, içerisindeki çeşitli hizmetlerinden birçok etkinliğe kadar kendi farkını ortaya koyarak Marmaris’te iyi bir tatil yapmanın tadını çıkarmanız açısından sizlere hizmet veriyor.

Ailecek gideceğiniz, rahat edebileceğiniz ve sessizliğin olduğu bir yer seçmek istiyorsanız İntermar Hotel sizler için güzel bir seçenek olabilir. Marmaris’ in en uygun hotellerinden birisi olan hotel, merkezde bulunmasıyla 3 yıldızlı bir tesistir.

Dalaman Havaalanı yolundan gelmek isteyenler için 90 dakikalık uzaklıktaki hotelin plajı da 120 metre kadar bir mesafesindedir. Şehrin tam merkezinde olan hotel sayesinde çeşitli köylere de sadece 1 km uzaklığı ile ulaşmanız mümkündür.

Otopark derdinden konuklarını kurtarmak isteyen İntermar Hotel, kendi bünyesine ait olan otoparkıyla siz değerli misafirlerinin araçlarını özel olarak korumak ve yer ayırmak için ayarlanmıştır. Dilediğiniz birçok restoran ve eğlence yerlerine rahatlıkla hotelimizin konumu sayesinde ulaşabilirsiniz.

Çeşitli restoranları, bay ve bayan Kuaförü, eğlence salonlarını, yüzme havuzunu, eğlencenin doruğuna ulaşmak için su kaydırağı gibi birçok aktivite mevcuttur. Bu ve benzeri birçok özelliğin bulunduğu İntermar Hotel, tamamen sizin için özel olarak birçok aktiviteleri ve imkanlarıyla yaz tatilinizi renklendiriyor.

Sizler de eğlenmek istiyor, farkı yaşamak ve hotel hizmetlerinden %100 yararlanmanın keyfini çıkarmak istiyorsanız kısa sürede İntermar Hotel’ de yerinizi ayırtmalı, tatilin keyfini çıkarmalısınız!

İntermar Hotel Marmaris İletişim ve Rezervasyon

Adres: Kemal Seyfettin Elgin Blv. No : 55 48700 Marmaris – MUĞLA

Tel 1: +90 252 412 49 96 ( PBX )

Tel 2: +90 252 411 03 05 ( PBX )

Faks : +90 252 412 49 97

Rezervasyon Mail : info@intermarhotel.com

Yönetim Mail : intermar@intermarhotel.com

MSN intermarhotel.marmaris@hotmail.com

Web Sitesi: www.intermarhotel.com

0 0 votes
Puan ver
Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x