Marmaris OtelleriMuğla

Marmaris Çınar Otel

Çınar Muğla Evleri olarak da anılan Marmaris Çınar Otel, size tamamen ahşap evlerde otantik ve sıcacık bir ortam, dışarıda ise yemyeşil ağaçların gölgesinde serinleme ve kuş cıvıltılarını dinlemenin huzurunu sunuyor.

Marmaris Çınar Otel

Muğla’dan Marmaris’ e doğru giderken 43 kilometre sonra yani Marmaris’ e 12 km kala Sedir Adası kavşağından sağa girdiğinizde 2 kilometre sonra Çamlı Köyü’ nde bulunan otel gerçekten dinlendiğinizi hissedebilmek için güzel bir seçim.

Muğla’ dan arabasız gitmenin pek de iyi bir fikir olduğunu söyleyemeyiz. Arabanız yoksa Muğla’ da bulunan araç kiralama ofislerinden bir araç kiralamanız iyi olacaktır.

Çınar Muğla Evlerinin doğal tertemiz havuzunda rahatladıktan sonra, restoranında yanınızda ördekler, tavuk ve civcivler eşliğinde eşsiz çeşitte bir kahvaltı yapabilirsiniz

Ya da öğüne göre ızgaralar veya otantik birçok yemek seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yemyeşil köy evlerinde temiz hava ve bol oksijen burada her yanınızı kuşatacak. Kahvaltı konusunda hassas olan konuklar için dahi son derece bol ve organik lezzetler mevcut Marmaris Çınar Otelde.

Köy tereyağı, köy balı, yumurtası, tamamen kendi üretimleri olup dalından koparılıp getirilen meyve sebzeleriyle mideniz de iyi hissedecek.

Taptaze köy ekmeği, dilerseniz köy tavuğu, taş fırın tandırının yanında otel bünyesinde bulunan gölde kendi elinizle tutacağınız alabalık, çupra, levrek gibi balıkları da taze olarak alabilirsiniz.

Marmaris Çınar Otel Fiyatları

Otelde standart ve suit olmak üzere iki tip oda bulunmakla birlikte iki kişilik standart oda fiyatı ve kahvaltı 1200 TL civarındadır. Bayram dönemlerinde 1600 TL ye varan fiyatlar biraz düşündürücü olabilir.

5 1 vote
Puan ver
Abone Ol
Bildir
guest

1 Yorum
eski
Yeni En çok yorumlanan
Inline Feedbacks
View all comments
Esma Aydın Çağlayan
Esma Aydın Çağlayan
3 yıl önce

Kahvaltısı ile meşhur restoranı var. devasa çınar ağaçlarının altında muhteşem bir ortamda 3-4 saat kahvaltı yapabilirsiniz. harika köy ürünleri çok lezzetli. insanın ayrılası gelmiyor. marmarise her gittiğimde mutlaka uğrarım

1
0
Would love your thoughts, please comment.x