AntalyaKemer Otelleri

Minta Apart Hotel Kemer

Türkiye’ nin her noktası tarih ve doğal güzellikler ile dolu olan Antalya  Kemer‘ de ilçesinde bulunan, denize 150 metre uzaklıkta olan Minta Apart Hotel siz konuklarını bekliyor. 

Toplamda 16 apart dairesi bulunan otelin Antalya merkezine uzaklığı 45 km. , havalimanına ise 55 km. Apart otelde 5 kişilik bir ailenin bile rahatça kalabileceği, ev tarzında dayalı döşeli odaları gayet kullanışlı.

Odalardaki salon ve yatak odaları ayrı tasarlanmış. Mutfağınızda yemeklerinizi dilediğiniz gibi pişirebiliyorsunuz. Otelin bir çocuk bir de yetişkin olmak üzere orta büyüklükte havuzları var. Spor severler için fitness salonu ve masa tenisi de mevcut apart otelde. Ekstra olarak da yat turları, safari turları, rafting gibi eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Otelde konaklayanların yazdığı yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Minta Apart Hotel’ in konaklama fiyatları kişi sayısına göre 61 TL ile 166 TL arasında değişmekte.

Minta Apart Hotel Kemer İletişim ve Rezervasyon
Adres: Atatürk Bulvarı KEMER / ANTALYA
Telefon: +90 242 814 67 60
Fax: +90 242 814 67 61
E-Mail: info@mintaapart.net
Web Sitesi: www.mintaapart.net

KEMER / ANTALYA

Batı Toros Dağları’nın eteklerinde, Antalya iline 43km. mesafede ve 52km. kıyı şeridi boyunca uzanan İlçemiz, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisidir. Bugün Kemer’in bulunduğu yerde, 1910’lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23km. uzunluğunda, taş duvar örmüşler ve sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer demişlerdir.

1960’lı yıllara kadar karayolu olmadığı için, ulaşımı sadece deniz yolundan sağlanan Kemer, 1980 sonrasında gelişerek ve büyüyerek Türkiye’nin en gözde turizm merkezlerinden biri haline dönüşmüştür. Kemer’ in başta gelen çekiciliklerinden birisi doğal güzelliğidir. Deniz, orman ve dağlar bir noktada birleşmektedir. Bölgemiz tarihi yapıları içerisinde Phaselis Antik Kenti, Çıralı Yanartaş, Selçuklu Av Köşkü ve Idyros Antik Kenti bulunmaktadır.

0 0 votes
Puan ver
Abone Ol
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x